Ulme_Advert_komanda_3

Kāpēc mēs

Reklāmas aģentūra Ulme Advert ir dibināta 2012. gadā ar mērķi radīt kvalitatīvus reklāmas materiālus un palīdzēt uzņēmumiem attīstīties, izmantojot mūsdienīgas mārketinga metodes un profesionālu grafisko dizainu. Ulme Advert komandā strādā zinoši, pieredzējuši un radoši mārketinga profesionāļi, kuri pret darbu un klientiem izturas atbildīgi un cieņpilni. Ulme Advert piedāvā pilnu ražošanas ciklu, teicamu servisu un augstu izpildījuma kvalitāti. Mūsu pieeja visiem klientiem un visiem uzticētajiem darbiem ir dziļi individuāla. Ikkatra sadarbība ir cieši balstīta rūpīgā mērķa auditorijas vajadzību izzināšanā. Mēs esam pārliecināti, ka precīzi definēta zīmola identitāte un konsekventi komunicēta biznesa ideja ir būtisks pamats nemainīgi labai uzņēmuma slavai, panākumiem un stabilai zīmola attīstībai. Spēcīgam zīmolam cilvēki uzticas - to mīl, to lieto, par to runā un tam seko.

Profesionalitāte

Ulme Advert radošās idejas, grafiskais dizains un daudzveidīgās reklāmas aktivitātes sakņojas rūpīgā attieksmē pret klientu: profesionālās attiecībās, individuālos risinājumos, augstā kvalitātē un vienreizībā. Mēs ieklausāmies savos klientos un viens otrā.

Pieredze un zināšanas

Katrs mūsu radošais projekts ietver pilnvērtīgas teorētiskās zināšanas, praksē pārbaudītu izpildījumu un jēgpilnu komunikāciju ar mērķa auditoriju. Ulme Advert spēcīgās zīmolu stratēģijas un to veicinošie produkti ir palīdzējuši uzņēmumiem plaukt, zelt un attīstīties.

Serviss

Ulme Advert ir pilna servisa mārketinga aģentūra. Tas izpaužas gan pakalpojumu klāsta daudzveidībā, gan sniegtā servisa kvalitātē. Mēs atbalstām visdažādākā veida uzņēmējdarbību – vērienīgu un pavisam nelielu, tikko dzimušu un tirgus rūdītu, klasiski pozicionētu un radoši traku. Mums ir svarīgi, lai kopīgajā radīšanas procesā mēs visi gūtu gandarījumu un prieku par rūpīgi izlolotu zīmolu, pasakaini skaistu bukletu vai vizītkarti, kuru nekad negribas pazaudēt vai izmest.