Kādēļ apmeklēt izstādes?
Šobrīd šķiet, ka viss atrodams un aplūkojams viena pieskāriena attālumā ar interneta un dažādu tehnoloģiju palīdzību. Mums nav jāiziet no mājas, lai aplūkotu, piemēram, renesanses meistaru gleznas vai uzzinātu, kas jauns kādā jomā. Un tomēr mēs ejam.
Izraušanās no garlaicības un noteiktā ritma
Vai jūties garlaikots? Raksta ietvaros aplūkojām Oxford University Press publicēto pētījumu par garlaicības saistību ar veselību. Tajā teikts, ka cilvēki kuri ziņo par salīdzinoši biežu garlaicību, ir mazkustīgāki, ar zemāku nodarbinātības pakāpi, savu veselību vērtē zemāk un nopietnu saslimšanu iespējamība ir liela. Tādēļ ir vērts izrauties no ikdienas noteiktā ritma un steigas, lai veltītu laiku kādas izstādes apmeklējumam, kas mūs iedvesmos un pilnvērtīgi aizpildīs brīvo laiku.
Uzziņas un attīstība
Atkarībā no tā, kādā jomā darbojies, izstādes var būt lieliska vieta, kur uzzināt par jaunākajām inovācijām un tendencēm. Tā ir iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes, iegādāties lietas, rast jaunas idejas un mācīties, uzklausot attiecīgās jomas speciālistus. Uzņēmēji var komunicēt ar esošajiem un potenciālajiem klientiem un nodrošinot savu attīstību un konkurētspēju tirgū. Bieži vien šāda komunikācija var palīdzēt "nojaukt barjeras", kas iespējams radušās starp ražotāju un patērētāju. Izstādē šīs divas puses tiek "savestas" kopā, veidojas sapratne, uzticība un ilgstošas sadarbības. Šādi bizness tiek apvienots ar patīkamu pasākumu un atpūtu.
Sajūti, satausti, izmēģini
Apmeklējot izstādi iespējams redzēt, sataustīt, sagaršot, izmēģināt, salīdzināt un daļiņu no tā visa paņemt sev līdzi. Šāda “dzīvā” darbošanās vienmēr piesaistījusi cilvēkus un mudinājusi uz rīcību un aktīvu iesaistīšanos. To varam vērot arī gadatirgos un citos līdzīgos pasākumos. Mūsu zināšanas kļūst pilnīgākas jo līdz ar informāciju iegūstam arī pieredzi vai vismaz esam klātesoši šiem aizraujošajiem notikumiem.