Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Ulme Advert strādā tikai Latvijas teritorijā?

Ulme Advert ir ilggadēja pieredze darbojoties gan Baltijā, gan Skandināvijā un Eiropā kopumā, tādēļ varam piedāvāt kompleksus risinājumus arī eksporta tirgiem.

Kas notiek gadījumos, ja objektīvu iemeslu dēļ mani neapmierina izstrādātais darbs?

Ja darbs objektīvu iemeslu dēļ neatbilst jūsu vajadzībai, vai nav pietiekami kvalitatīvs, mēs garantējam 100% naudas atmaksu.

Ja man nav iespējas doties uz Rīgu, vai jūs strādājat arī attālināti?

Attālināts darbs un komunikācija ir Ulme Advert ikdiena, tāpēc mēs noteikti atradīsim komunikācijas kanālus, kuros ērti un ātri risināt jums būtiskus jautājumus.

Vai Ulme Advert piedāvā arī drukas pakalpojumus?

Sadarbībā ar mūsu uzticamajiem partneriem, varam piedāvāt gan druku, gan konsultācijas, kas ļauj izvēlēties pareizos materiālus dizaina darba izcilai realizācijai.

Vai Ulme Advert nodarbojas arī ar kompleksiem risinājumiem – pasākuma organizēšanu, kas sevī ietver arī visu noformējumu un scenāriju?

Jā, mūsu portfolio ir gan iespaidīgi starptautiski pasākumi, gan vietēja mēroga svētki, atklāšanas un izstāžu stendi. Mūsu piedāvājumā ir gan dizains, gan organizēšana, gan nepieciešamo materiālu ražošana.

Vai Ulme Advert strādā tikai ar lieliem zīmoliem?

Gadu gaitā esam sadarbojušies ar viedokļu līderiem, kuri strādā vieni, nelieliem uzņēmumiem, kuri pazīst katru savu klientu, kā arī lielākajiem zīmoliem Latvijā. Mēs novērtējam katru klientu, kurš izvēlējies strādāt ar Ulme Advert un nodrošinām individuālu pieeju katram projektam.

Aiva-Viksna-darbinieki-Ulme-Advert-663x498
Ja Tev ir jautājumi par reklāmas
materiālu dizainu, sazinies ar mums!