KAS IR ULME ADVERT?

KĀPĒC MĒS

Jau vairāk kā 10 gadus mēs – Ulme Advert radām kvalitatīvus reklāmas materiālus un palīdzam uzņēmumiem attīstīties, izmantojot mūsdienīgas mārketinga metodes un profesionālu grafisko dizainu. Mēs esam zinoši, pieredzējuši un radoši mārketinga profesionāļi, kuriem ir būtiski, lai tavs uzņēmums gūtu panākumus. Ticam, ka gudrs mārketings spēj pacelt un ļauj izaugt. Spēcīgam zīmolam cilvēki uzticas – to mīl, to lieto, par to runā un tam seko.

MŪSU VĒRTĪBAS

Cieņa
Visu caurvij cieņa pret klientu, kolēģi, laiku, darbu – it visā meklējam balansu un iespējas darboties ar cieņpilnu komunikāciju kā vērtību

Drosme
Mēs eksperimentējam uz zināmā pamata – zinot, kas darbojas, var piedāvāt drosmīgus risinājumus, iegūstot lielāku efektu.

Izaugsme
Lai palīdzētu zīmoliem augt – vispirms augam paši. Komanda ir nemitīgā profesionālās un personiskās izaugsmes procesā.

AIVA VĪKSNA
Jauni klienti, dizaina projekti, kampaņas
Aiva ir mūsu komandas sirds. Daudzpusīgums un iedziļināšanās klienta vajadzībās ir viņas superspēks. Viņas aizraušanās ar vācu valodu bija klātesoša mirklī, kad dzima ideja par Ulme Advert, kur Aivas uzvārds – Vīksna, tulkots vācu valodā, kļuva par uzņēmuma nosaukuma pirmo daļu, otrajai simbolizējot aģentūras darbības sfēru.
Aiva uzskata, ka sliktu dienu nav – ir vai nu lieliskas dienas vai nu tādas, no kurām daudz mācāmies. Viņu iedvesmo jaudīgi cilvēki, kas palīdz turpināt ceļu uz jaunām virsotnēm!

AIVA VĪKSNA

Jauni klienti, dizaina projekti, kampaņas

Dzīve apkārt ir ārkārtīgi daudzveidīga. Jau gana agri sapratu, ka mana acs spēj saskatīt labu reklāmas dizainu, un man ir gandarījums piedalīties mārketinga vides veidošanā, izstrādājot reklāmas un izglītojot cilvēkus par kvalitatīviem produktiem un to iespējām.
Man patīk gaumīgs un elegants dizains, kā arī iedvesmojis vācu pedantiskums. Atmiņu pieturvietā ataust fakts par Ulme Advert nosaukuma veidošanu.
Kad dzima ideja par Ulme Advert, meklējām skanīgu un personīgu uzņēmuma nosaukumu. Nonācām pie mana uzvārda tulkojuma vācu valodā, un tas kļuva par uzņēmuma nosaukuma pirmo daļu, otrajai simbolizējot aģentūras darbības sfēru.
Man svarīga ir brīvība. Domu un rīcības brīvība. To es rodu dabā, grāmatās un golfā.
Es jūtos privileģēta būt kopā ar lieliskiem un profesionāliem kolēģiem un klientiem, kuriem esam vajadzīgi.
Paldies, ka jūs esat!
JĀNIS PRIEDĪTIS
Jauni klienti, dizaina projekti, kampaņas
Ik dienas Jānis “spēlē aizsardzībā”, jeb nodrošina Ulme Advert mierīgu un stabilu darbu ritējumu. Jānis pats saka, ka tā kā uzņēmumā visi radošie posteņi bija aizņemti, viņam atlika ķerties pie lielajām lietām, un laimīgā apstākļu sakritības kārtā, tieši šie darbi viņam patīk vislabāk.
 
Jānis savu dzīvi vada nepārtraukti mācoties, jo tieši tā iespējams paaugstināt dzīves kvalitāti un virzīties līdzi laikam. Jānis piekrīt Markam Tvenam, sakot “Nekļūdīsies, ja rīkosies pareizi!”

JĀNIS PRIEDĪTIS

Jauni klienti, dizaina projekti, kampaņas

Stabili ar abām kājām slēpēs pat tad, ja kalns ir pavisam augsts un priekšā atkal jauns tramplīns. Ik dienas mans pienākums ir “spēlēt aizsardzībā”, jeb nodrošināt Ulme Advert mierīgu un stabilu darbu ritējumu – manā pārziņā ir viss tehniskais, IT nodrošinājums, finanses un projektu vadība. Protams, ir skaisti nodarboties ar radošo, taču, tā kā uzņēmumā visi radošie posteņi bija aizņemti, man atlika ķerties pie lielajām lietām – aprēķiniem, analītikas un stratēģijas, bet laimīgā apstākļu sakritības kārtā, tieši šie darbi man patīk vislabāk. Tāpat man patīk atrast mirkļus saviem hobijiem: niršanai, golfam, kalnu takām un slēpošanai.

Es savu dzīvi vadu nepārtraukti mācoties, jo tieši tā iespējams paaugstināt dzīves kvalitāti un virzīties līdzi laikam. Jāpiekrīt Markam Tvenam, kurš teicis: “Nekļūdīsies, ja rīkosies pareizi!”

DIĀNA OTO
Projektu vadība, ražošana
Diāna Ulme Advert ir universāla un daudzpusīga komandas spēlētāja – savas neatsveramās zināšanas ražošanā viņa šobrīd viņa liek lietā, gatavojot neparastus risinājumus katram projektam. Diāna nebaidās no izaicinājumiem un jo sarežģītāks projekts, jo lielāks gandarījums, kad tas novests līdz klientu iepriecinošam rezultātam.
 
Diāna savu dzīvi saista ar panākumiem, kurus var iegūt tikai darot. Neviens kalns nevar būt par augstu kādam, kurš ar pozitīvu attieksmi nolēmis sasniegt tā virsotni!

DIĀNA OTO

Projektu vadība, ražošana

Kas sākās ar pirmajiem soļiem mākslas skolā, dzīve mani ir izvedusi gana plašos līkločos, taču vienmēr atvedusi atpakaļ pie radošās jomas. Radošais pavediens bija klātesošs arī ceļā cauri ražošanas jomai. Tur man bija iespēja uzkrāt neatsveramas zināšanas, kuras šobrīd lieku lietā, gatavojot neparastus un unikālus risinājumus, strādājot Ulme Advert. Viena no manām stiprajām pusēm ir nebaidīšanās no izaicinājumiem un, jo sarežģītāks projekts, jo lielāks gandarījums, kad tas novests līdz klientu iepriecinošam rezultātam. Brīvajos brīžos uzlādējos izaicinot sevi garos pastaigu maršrutos, kas nereti ved arī pa brīnumu pilnām kalnu takām.

Es savu dzīvi saistu ar panākumiem, kurus var iegūt tikai darot. Neviens kalns nevar būt par augstu kādam, kurš ar pozitīvu attieksmi nolēmis sasniegt tā virsotni!

DINA NEIMETA
Sociālie tīkli, digitālie projekti, kopīraits
Dina rūpējas, lai Ulme Advert tapušie teksti būtu garšīgi, noslīpēti un viegli lasāmi, bet viņas mīļākie darbi ietver “rakšanos” – katalogi, tehnisko datu lapas, grāmatas un interneta dzīles viņu iedvesmo radīt kvalitatīvus vārdu virknējumus.
 
Dina tic, ka dzīvē galvenais ir nebaidīties no izaicinājumiem un drosmīgi doties uz priekšu!

DINA NEIMETA

Sociālie tīkli, digitālie projekti, kopīraits

Bērnībā es grāmatas izmantoju, lai uz viesistabas grīdas veidotu pilsētas, kurās dzīvoja pogu cilvēciņi, taču šobrīd no manis radītajiem tekstiem noteikti varētu tapt pāris “grāmatu māju”. Skolas laika aizraušanās ar angļu valodu kļuva par noderīgu instrumentu, lai pētītu apkārt notiekošo un iegūtu papildu informāciju laikā, kad internets tikai piedzīvoja savu uzplaukumu.
Šobrīd es rūpējos, lai Ulme Advert tapušie teksti būtu garšīgi, noslīpēti un viegli lasāmi. Mani mīļākie darbi ietver “rakšanos” – katalogi, tehnisko datu lapas, grāmatas un interneta dzīles mani iedvesmo radīt kvalitatīvus vārdu virknējumus.
Es no tiesas ticu, ka dzīvē galvenais ir nebaidīties no izaicinājumiem un drosmīgi doties uz priekšu! Tieši turp mēs – Ulme Advert, kopā dodamies ik dienas.
LĪVA KARAŠOVA
Grafiskais dizains, maketēšana
Līvu iedvesmo un piepilda neparasti un unikāli darbi, kuri atrod savu ceļu un redzami lielos LED ekrānos, kampaņās un sastopami veikalos. Izaicinājumi un radoši risinājumi ir viņas stiprā puse, tāpēc Līva novērtē iespēju ik dienas savā darbā darīt ko jaunu un sākt katru projektu ar dzirkstelīti acīs.
 
Līva dzīvi tver ar pozitīvu un smaidu pilnu attieksmi. Ar savu optimisma pilno personību viņa zina – katra problēma ir atrisināma un no katras bezizejas ir vismaz divas izejas.

LĪVA KARAŠOVA

Grafiskais dizains, maketēšana

Es vienmēr esmu bijusi saistīta ar mākslu. Mana bērnība bija piepildīta radošuma un, lai gan skolas laikā man padevās arī matemātika, taču tieši radošo virzienu izvēlējos par savu ceļu, kas atveda pie Ulme Advert. Mani iedvesmo un piepilda neparasti un unikāli dizaina darbi, kuri ar manas rokas palīdzību, atrod savu ceļu un sniedz pienesumu pasākumu noformējumos, redzami lielos LED ekrānos, kampaņās un sastopami veikalos. Izaicinājumi un radoši risinājumi ir mana stiprā puse, tāpēc es novērtēju iespēju ik dienas savā darbā darīt ko jaunu un sākt katru projektu ar dzirkstelīti acīs.
 
Es dzīvi tveru ar pozitīvu un attieksmi, jo esmu pārliecināta – katra problēma ir atrisināma un no katras bezizejas ir vismaz divas izejas.
ALĪNA SINICINA
Grafiskais dizains, maketēšana
Ulme Advert Alīna ir lielo darbu meistars – viņas bērnības mākslas darbu “pārzīmēšanas” mīlestība šobrīd ļauj līdz smalkākajām detaļām izstrādāt apjomīgus katalogus, produktu iepakojumus un veidot iespaidīgas izstāžu vizualizācijas.
 
Alīnas dzīves vadmotīvs saka – neviens tavu darbu tavā vietā nedarīs. Katrai lietai ir sava vieta un atbildība par uzticēto ļauj pastāvīgi tiekties uz izcilību.

ALĪNA SINICINA

Grafiskais dizains, maketēšana

Jau kopš bērnības mani iedvesmoja māksla – tie bija eksperimenti gan dabā, gan pārzīmējot dažādus mākslas darbus.Skolas laikā mākslas nodarbības man nemaz tik ļoti nepatika, taču universitātē tā ieguva citu vērtību un ļāva uz pasauli paskatīties ar citām acīm un noticēt savam radošajam potenciālam.
Ulme Advert man patīk lielie un tehniskie darbi līdz smalkākajām detaļām izstrādāti apjomīgi katalogi, precīzi sagatavoti kalendāri, produktu iepakojumi un iespaidīgas izstāžu vizualizācijas.

Manas dzīves vadmotīvs saka – neviens tavu darbu tavā vietā nedarīs. Katrai lietai ir sava vieta un atbildība par uzticēto ļauj pastāvīgi tiekties uz izcilību.

LAURA BOJATJUKA
Grafiskais dizains, maketēšana
Ulme Advert rindās Laura ir mākslinieciskā sirds – viņai vienmēr padevies viss, kas darāms ar rokām un šobrīd viņa rada brīnišķīgus mākslas darbus gan reālajā dzīvē, gan kā grafikas dizainere. Laura novērtē komandas lielo darbu rezultātu, sadalot lielos darbus mazākos uzdevumos un nonākot pie iespaidīgiem rezultātiem.
Lauras dzīves vadmotīvs ir miers – tā ir iespēja sevi izzināt un stiprināt, lai spētu izpaust savu potenciālu gan vārdos, gan darbos.

LAURA BOJATJUKA

Grafiskais dizains, maketēšana

Manas dzīves vadmotīvs ir miers visās tā izpausmēs – līdzsvarā, kuru nodrošina visu lietu samērīgums. Ulme Advert rindās esmu mākslinieciskais zobratiņš – man vienmēr padevies viss, kas darāms ar rokām, un šobrīd priecājos radīt mākslas darbus gan reālajā dzīvē, gan kā grafikas dizainere. Es īpaši novērtēju lielo darbu rezultātu, kurš top galvenokārt lieliskā komandas darbā. Gudri sadalot šos, šķietami nepaveicamos darbus mazākos uzdevumos, un nonākot pie iespaidīgiem rezultātiem. Stāsts par komandu ir arī stāsts par manām vērtībām – es ik dienas īpaši novērtēju ģimeni un līdzcilvēkus, kuri ir mani ceļabiedri.

Manas dzīves vadmotīvs ir iespēja sevi izzināt un stiprināt, lai spētu izpaust savu potenciālu gan vārdos, gan darbos.